×
×

Jūsų krepšelis

Produkto pavadinimas

DM NORM CAP

Įvertinimas
★★★★★
Naudojimo sritis Cukraus kiekio kraujyje palaikymas, angliavandenių apykaita, imuninė sistema
Veiklioji sudedamoji dalis Cinamono žievės ekstraktas, baltosios šilkmedžio lapų ekstraktas, ceratonijos ankšties milteliai, vitaminas C
Išlaisvinimo forma Kapsulės
Produkto identifikatorius NORMCAP_LT5
Sandėlyje 15
-72%5.00 EUR
18.00 EUR

Produktas sertifikuotas

Prieš naudojimą pasitarkite su specialistu

Pristatymas :

Jei šiandien pateiksite užsakymą, jis bus pristatytas iki 01.08.2026.

Prašome patvirtinti su savo agentu užsakymo patvirtinime.

Apmokėjimo būdai :

Priimami grynieji pinigai ar kredito kortelė. Mokėjimas atliekamas pristatymo metu.

Greitas

užsakymas

Operatorius su jumis susisieks per 15 minučių.

Išlaisvinimo forma

Kapsulės

DM NORM CAP naudojimo nurodymai

Cukraus kiekio kraujyje reguliavimas, angliavandenių metabolizmo palaikymas, imuninės sistemos stiprinimas.

Pardavimo sąlygos

Be recepto

Talpa/vnt. pakuotėje

30 kapsulių

Saugojimo sąlygos

Laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje vietoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Tarnavimo laikas

24 mėnesiai

DM NORM CAP veikliosios medžiagos

Cinamono žievės ekstraktas: padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir gerina insulino jautrumą
Baltosios šilkmedžio lapų ekstraktas: lėtina angliavandenių įsisavinimą, padeda kontroliuoti gliukozės kiekį
Ceratonijos ankšties milteliai: natūralus prebiotinis pluoštas, palaiko virškinimą ir gliukozės balansą
Vitaminas C: stiprina imuninę sistemą ir prisideda prie normalaus energijos apykaitos

DM NORM CAP naudojimo instrukcijos

1

Gerti 3 kapsules per dieną.

2

Vartoti valgio metu su gausiu kiekiu vandens.

3

Rekomenduojama vartojimo trukmė – 30 dienų.

Žinomi poveikiai

Gerai toleruojamas. Retai gali atsirasti virškinimo diskomfortas.

Kontraindikacijos

Nėštumas, žindymo laikotarpis, inkstų ligos, vaikams iki 18 metų. Prieš vartojant pasitarti su gydytoju jei vartojami vaistai.

Kol kas nėra atsiliepimų

Palikti atsiliepimą

Kur galima įsigyti DM NORM CAP už gerą kainą?

Mūsų mūsų Sveikura.lt parduotuvėje galite įsigyti DM NORM CAP už gerą kainą — 5.00 EUR —. Galite įsigyti DM NORM CAP su nuolaida — 72%, ir greitu pristatymu iki jūsų namų iki 02.08.2026 —. Nepamirškite užsisakyti šiandien, kad pasinaudotumėte šia akcija!

Saugiai ir lengvai užsisakykite mūsų parduotuvėje

Užsakymo forma yra viršuje. Galite greitai užsisakyti ar pridėti produktą į krepšelį ir tęsti apsipirkimą. Kitos funkcijos prieinamos krepšelyje, pasirinkus viršutiniame svetainės dešiniajame kampe piktogramą.

Užpildykite būtinus laukus užsakymo formoje...

Pasitarkite su operatoriumi, nurodykite pristatymo adresą ir pasirinkite atitinkamą pristatymo būdą.

Kai užsakymas pasieks pristatymo punktą arba kurjeris jį pristatys, turėsite sumokėti ir jį gauti.

Panašūs produktai į DM NORM CAP

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar produktai yra sertifikuoti?

Visos mūsų parduotuvėje siūlomos prekės yra saugios, natūralios ir sertifikuotos. Mes nesiūlome padirbtų produktų.

Kiek trunka mano užsakymo pristatymas?

Pristatymo laikas priklauso nuo jūsų vietos. Po užsakymo patvirtinimo, jis bus perduotas kurjerių tarnybai, ir laikas priklausys nuo jų.

Ar būtina sumokėti internetu užsakymą?

Ne, išankstinis apmokėjimas nereikalingas. Visą sumą sumokate pristatymo metu.

Ką daryti, jei po užsakymo neužregistruojamas skambutis?

Gali būti, kad pateikėte neteisingą telefono numerį. Peržiūrėkite informaciją ir, jei reikia, pakartokite užsakymą.

Kokios pristatymo galimybės yra?

Patvirtinus užsakymą, galite pasirinkti jums tinkamą pristatymo būdą.